Lidi jsou z 99%

16. února 2011 v 23:41
stejné svině,ve všech národech,tedy aspoň u lidí nad 5 let,tam se skoro žádný člověk najít nedá.A pořád musí člověk se mít před každým na pozoru,aby ho neokradli nebo nezbili  .A je úplně jedno,k jaké etnické skupině,ti lidé patří,protože jsou vychováváni tím našim debilním školským systém,kde je každý trochu odlišný člověk ostatními spolužáky diskriminován a perzekuován.Už tím,že se tam setkávají lidé neustále přibližně stejnou věku vychovávají  u většiny žáků nenávist ke všem,kdo jsou aspoň o 5 let starší nebo mladší.Mělo by se to udělat tak,že by třeba půlka lidí začla chodit do ZŠ v 5 a 2.půlka v 10 letech.
Prostě,ty jejich debilní,přemoudřelé kecy,o tom,jak jsou lidé špatní a zlí,kvůli tomu,že jsou málo vzdělaní a nechodí do školy,jsou úplná hovadina.
Však to všichni vidíte,prostě,jak lidi začnou chodit do mateřské  či základní školy,tak se z velké části začnou měnit čím-dál k horšímu,začnou šikanovat spolužáky,kouřit tabák,pít alkohol,potom druhé vydírat o peníze,aby měli na ty svoje drogy a tak je to pořád dokola.
Takže vzdělání=největší zhouba společnosti a svobodného ducha.
Však to vidíte i u našich politiků,všichni samá vysoká škola a morálně jsou na úrovni největšího bahna,bez tabáku a alkoholu neudělají ani ránu,že by navrhli nějaký zákon na zlepšení životního prostředí,to u nich neexistuje atd.
No dobře,vědomosti jsou potřeba,ale,co z toho,když stejně většinu z toho,co se lidé ve škole naučí,tak stejně většinou za chvíli zapomenou.Ale to by zas tak nevadilo,horší je ten jejich zvyk,že přepírají od ostatních spolužáků všechny špatné vlastnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

o kterém národě chcete další článek?

Abadové 21.1% (4)
Abazinci 10.5% (2)
Čamové 15.8% (3)
Maďaři 21.1% (4)
Xingové 10.5% (2)
Xhosové 10.5% (2)
Mangbetové 10.5% (2)

Komentáře

1 Ví, Ví, | Web | 17. února 2011 v 0:25 | Reagovat

tohle je vlastně celkem hodně kritickej článek :D, ale vlastně máš pravdu... hlavně, je hrozná hloupost řešit, jestli v některých národech jsou horší, nebo ne..mezi jakýmkoliv z nich se dá najít skvělej člověk i pěkná svině ...a když má k tomu člověk možnosti, rád se i nevědomky zničí...

2 fighting-for-being-skinny fighting-for-being-skinny | 17. února 2011 v 7:48 | Reagovat

Hodně politiků nemají VŠ, ale to je jedno. Gramotnost je dobrá věc, o tom se snad nemůžeme přít. Jde o systém a každej má samozřejmě jinou náturu, takže když se sejde banda malejch parchantíků, které nikdo nehlídá, někoho napadne udělat/vyzkoušet nějakou píčovinu, kterou si třeba nakonec podělá celej život. Snad i záleží na učitelích. Podle mýho názoru by ve vzdělávacích institucích, kde jsou děti předškolního věku až třeba do puberty, měla být třídy podstatně menš a učitel by komunikoval s méně dětmi/žáky/studenty a tak by ta 'výchova' mohla být efektivnější. Jak ale vybírat učitele nebo neřešit problémy s větším množstvím učitelů, to by byl problém. Ale už na nás pracují media, takže přeci jenom-dnes už ta situace není tak vyhrocená, jako byla dřív... Vždyt americkej prezident je aframeričan.

3 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 17. února 2011 v 7:51 | Reagovat

Vzdělání že je blbost? Tak to teda ne. Do pátý třídy jsem byla na vesnický malotřídce, kde nás na celý škole bylo dohoromady asi patnáct. Když tam někdo řekl sprosté slovo, všichni se na něj divně dívali, o kouření a alkoholu neměl nikdo ani ánung a všichni tam byli se všemi obrovští kamarádi.

4 Sophia K Sophia K | Web | 17. února 2011 v 10:17 | Reagovat

Dost dobře napsané. Sice nesouhlasím ve všem, ale je pravda, že debilové se najdou v každé národnosti a je blbost odsuzovat někoho třeba proto, že je černoch...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama